Work needs young energy. Om te veranderen en vernieuwen. Om te blijven gaan. Daarom lanceren we BOOOMer Energy Drink. Een beetje jong in een blikje. Waarmee we Boomers een boost geven en generaties dichter bij elkaar brengen. Zo kunnen ze weer samen vooruit.

Heeft je bedrijf een gebrek aan young energy? Laat het weten. Dan komen we snel langs met BOOOMer Energy Drink. En om je te laten zien hoe jongeren jouw team een boost kunnen geven.

Contact us

Kun jij niet wachten om aan de slag te gaan bij een bedrijf bij jou in de buurt? Bedrijven genoeg die jouw young energy goed kunnen gebruiken.

Onze vacatures

Benieuwd waarom we dit allemaal doen?

Lees waarom we dit doen

Wil jij weten hoe young energy het verschil maakt? Check YOUNG: ons online magazine vol inspirerende verhalen, praktische tips en inzichten over jongeren en werk.

Lees YOUNG Magazine
  • Een recruitment agency met een energy drink?

  • En misschien starten we volgend jaar ons eigen F1 team. Who knows.

  • Gen Z infused? Zit er echt Gen-Z extract in het blikje?

  • Wat? Serieus?

  • Waarom maken jullie deze campagne?

  • Simpel. Omdat de wereld niet zonder jongeren kan. En omdat er nu veel te veel over ze wordt geluld. Over hoe ze werken en leven. Over wat ze vinden en waar ze voor staan. Over dat vroeger alles beter was. Onzin natuurlijk. Boomer-gedrag. En met zo’n mindset schiet niemand wat op. Dus hoogste tijd dat dat gelul stopt. En dat jongeren eindelijk de waardering krijgen die ze verdienen. Want zonder jongeren valt alles stil. Work needs young energy.

  • Wordt er echt zo veel geluld over jongeren?

  • Ja. En vooral over Gen Z. De socials staan vol met nasty comments. Online vind je allerlei bullshit-artikelen, waarin Boomers een hele generatie wegzetten als niet te coachen sneeuwvlokjes die geen idee hebben wat werken is en bij het minste of geringste een burn-out hebben. En hoor jij echt nooit Gen Z stereotypen voorbij komen op de werkvloer of via vrienden en familie? Wij in ieder geval wel. Doodvermoeiend. En niemand heeft er wat aan.

  • Hebben jullie wat tegen ouderen ofzo?

  • Absoluut niet. Wij zijn tegen Boomer-gedrag: een mindset van vasthouden aan het oude. Van vroeger was alles beter en de jeugd van tegenwoordig kan niks. Ouderen kunnen Boomers zijn, maar Boomers zijn niet per definitie ouderen.

    We willen gesprekken tussen Gen Z’ers en Boomers op gang brengen. Laten zien en voelen met welke negativiteit jongeren regelmatig te maken krijgen. Zo hopen we Gen Z’ers en Boomers juist bij elkaar te brengen. Maar voordat dat kan gebeuren, willen we eerst meer begrip tussen generaties kweken. Door verschillen uit te vergroten bijvoorbeeld. Door patronen in gedrag en communicatie te benoemen. Door een spiegel voor te houden. En ja, soms door gewoon een beetje te rellen.

  • Het statiegeld werkt niet, hoe zit dat?

  • Er is iets misgegaan waardoor het statiegeld op de blikjes nog niet is geactiveerd. Dit betekent dat je de blikjes momenteel nog niet kunt inleveren. Weggooien is natuurlijk een optie. Of bewaar je blikje(s) nog even. Zodra het statiegeld ‘werkt’, laten we het je weten via onze socials.

Bekijk de complete FAQ